2. kolo ligy juniorů U19

Druhým kolem o víkendu pokračovala celostátní liga juniorů. Tak jako v prvním kole se neodehrála všechna utkání. Z úvodních dvou hracích kol se tak celkem odehrála tři utkání.

Havířov doma hostil Spartu Praha. Podle zápisu nastoupilo 18 domácích a 19 hostujících hráčů. Domácí se v úvodu utkání drželi na dostřel a ještě v 25. minutě byl stav 12-14.  Poté až do 65. minuty bodovala pouze Sparta a celkově zvítězila na pětky 8-3. V utkání padla jedna žluta karta – Jindřich Kulhavý, Sparta Praha.

Slavia hrála na hřišti Petrovic a informace v zápisu o utkání nejsou kompletní. Domácí nastoupili s 21 a hosté s 19 hráči. Úvodní a také poslední body pokládali domácí hráči, nicméně mezi tím obdrželi sedm pětek do hostů a Slavia porazila Petrovice 45-14.

V obou zápisech jsou uvedení hráči s rokem narození 99 nebo 03 (což může být způsobeno administrativní chybou, která by se měla opravit, případně by se měly starty prověřit).

RC Tatra Smíchov – RC Mountfield Říčany / utkání 2. kola

Juniorská soutěž bude pokračovat po reprezentační přestávce svým 3. kolem 27. dubna.