TOP6 – Dragon těsně podlehl Tatře Smíchov

V dohrávce druhého kola nadstavbové části první ligy TOP6 přijel tým Tatry Smíchov na hřiště brněnského Dragonu.

RC Dragon Brno 36-41 RC Tatra Smíchov

Utkání se muselo fanoušků obou týmů líbit. Padlo celkem jedenáct pětek a 77 bodů na obou stranách.

V první půli položili Dragon i Tatra shodně tři pětky a proměnili jeden trestný kop a na konci prvního poločasu vedl Dragon o dva body 22:20 o jednu prokopnutou konverzi.

Nástup do druhé části patřil hostům ze Smíchova. Dragon dotahoval náskok soupeře v posledních pěti minutách, ale překvapení se nekonalo a Tatra uhájila vedení v zápase.

Oba soupeři si připsali bonusový bod za čtyři položené pětky a Dragon získal ještě jeden bod za těsnou prohru.

Velmi dobrý zápas si připsali kopáči obou týmů, smíchovský jihoafričan Jacques Fick s 21 body a devatenáctiletý Petr Adamec s 16 body na straně Dragonu Brno.