II. liga: Slavia vítěz, Přelouč nepřesvědčila, Bystrc disciplinárka

Svého suverénního vítěze má II. liga. Podle očekávání je jím RC Slavia Praha, která v celé soutěže nepoznala porážku.

Finále II. ligy 

V utkání ve kterém se mohlo očekávat vyrovnaného souboje mělo tento náboj poze první poločas. Slavie udeřila v rozmezí prvních 15 minut druhého poločasu čtyřmi pětkami a dovedl utkání k výraznému vítězství. Oba finalisté postupují do I. ligy a to v případě, že systém soutěží bude stejný jako letošní ročník. Otázkou také zůstává, jestli Přelouč bude mít chuť zkusit nejvyšší českou soutěž, protože bez výraznějšího posílaní nebude mít velké šance získat nějaký skalp prvoligového vítězství.

Utkání o 3. místo II. ligy

Bystrc si odvezla vítězství ze Zlína, ale utkání bude nakonec pravděpodobně kontumováno ve prospěch domácího Zlína, protože za hostující tým Brna Bystrce nastoupil neoprávněné hráč bez registrace, nebo lépe řečeno nastoupil na cizí licenci, tak jak se píše v zápise o utkání.

Jaroslav Bednařík (hlavní rozhodčí utkání): „V 79. minutě při skórování hráče Bystrce s číslem 23 jsem se zeptal na jméno hráče (Arnošt David), který není v zápisu o utkání. Po skončení utkání jsme zmíněného požádal o doklad s fotografii k zjištění totožnosti. Pan Arnošt David žádný dokument neměl. Kapitána hostů jsem informoval o zjištěné skutečnosti a hlášení neoprávněného startu hráče.“