U14 Rozpis & Výsledky

Celostátní liga

Nasazení:

Klub V P Body Scóre #
RC Bystrc 0 0 0 0:0 1
RK Petrovice 0 0 0 0:0 2
RC Tatra Smíchov A 0 0 0 0:0 3
RC Mountfield Říčany A 0 0 0 0:0 4
RC Praga Praha 0 0 0 0:0 5

 

Rozlosování:

Kolo Datum Domácí Hosté Výsledek
1.kolo ne 9.9. RC Bystrc RC Mountfield Říčany A
1.kolo ne 9.9. RK Petrovice RC Tatra Smíchov A
2.kolo ne 16.9. RC Mountfield Říčany A RK Petrovice
2.kolo ne 16.9. RC Praga Praha RC Tatra Smíchov A
3.kolo ne 23.9. RC Tatra Smíchov A RC Mountfield Říčany A
3.kolo ne 23.9. RC Bystrc RC Praga Praha
4.kolo ne 7.10. RC Bystrc RK Petrovice
4.kolo ne 7.10. RC Praga Praha RC Mountfield Říčany A
5.kolo ne 14.10. RC Tatra Smíchov A RC Bystrc
5.kolo ne 14.10. RK Petrovice RC Praga Praha
6.kolo ne 28.10. RC Bystrc RC Mountfield Říčany A
6.kolo ne 28.10. RC Tatra Smíchov A RC Praga Praha
7.kolo ne 4.11. RK Petrovice RC Bystrc
7.kolo ne 4.11. RC Mountfield Říčany A RC Tatra Smíchov A

Přebor Čechy

Nasazení:

Klub V P Body Scóre #
Rugby Babice 0 0 0 0:0 1
RK Rakovník 0 0 0 0:0 2
RC Sparta Praha 0 0 0 0:0 3
RC Tatra Smíchov B 0 0 0 0:0 4
RC Mountfield Říčany B 0 0 0 0:0 5
RC Slavia Praha 0 0 0 0:0 6

Rozlosování:

Kolo Datum Domácí Hosté Výsledek
1.kolo ne 9.9. Rugby Babice RC Slavia Praha
1.kolo ne 9.9. RK Rakovník RC Mountfield Říčany B
1.kolo ne 9.9. RC Sparta Praha RC Tatra Smíchov B
2.kolo ne 16.9. Rugby Babice RK Rakovník
2.kolo ne 16.9. RC Mountfield Říčany B RC Sparta Praha
2.kolo ne 16.9. RC Slavia Praha RC Tatra Smíchov B
3.kolo ne 23.9. RC Sparta Praha Rugby Babice
3.kolo ne 23.9. RC Tatra Smíchov B RC Mountfield Říčany B
3.kolo ne 23.9. RK Rakovník RC Slavia Praha
4.kolo ne 7.10. Rugby Babice RC Tatra Smíchov B
4.kolo ne 7.10. RK Rakovník RC Sparta Praha
4.kolo ne 7.10. RC Slavia Praha RC Mountfield Říčany B
5.kolo ne 14.10. RC Tatra Smíchov B RK Rakovník
5.kolo ne 14.10. RC Mountfield Říčany B Rugby Babice
5.kolo ne 14.10. RC Sparta Praha RC Slavia Praha
6.kolo ne 28.10. RC Sparta Praha RC Olomouc
6.kolo ne 28.10. RC Slavia Praha JIMI RC Vyškov
6.kolo ne 28.10. RC Mountfield Říčany B RC Zlín
6.kolo ne 28.10. RC Tatra Smíchov B RC Dragon Brno
6.kolo ne 28.10. Rugby Babice RC Havířov
6.kolo ne 28.10. RK Rakovník Sokol Mariánské Hory
7.kolo ne 4.11. JIMI RC Vyškov RC Sparta Praha
7.kolo ne 4.11. RC Olomouc RC Slavia Praha
7.kolo ne 4.11. RC Dragon Brno RC Mountfield Říčany B
7.kolo ne 4.11. RC Zlín RC Tatra Smíchov B
7.kolo ne 4.11. Sokol Mariánské Hory Rugby Babice
7.kolo ne 4.11. RC Havířov RK Rakovník

Přebor Morava

Nasazení:

Klub V P Body Scóre #
RC Zlín 0 0 0 0:0 1
RC Olomouc 0 0 0 0:0 2
Sokol Mariánské Hory 0 0 0 0:0 3
RC Havířov 0 0 0 0:0 4
RC Dragon Brno 0 0 0 0:0 5
JIMI RC Vyškov 0 0 0 0:0 6

Rozlosování:

Kolo Datum Domácí Hosté Výsledek
1.kolo ne 9.9. RC Zlín JIMI RC Vyškov
1.kolo ne 9.9. RC Olomouc RC Dragon Brno
1.kolo ne 9.9. Sokol Mariánské Hory RC Havířov
2.kolo ne 16.9. RC Zlín RC Olomouc
2.kolo ne 16.9. RC Dragon Brno Sokol Mariánské Hory
2.kolo ne 16.9. JIMI RC Vyškov RC Havířov
3.kolo ne 23.9. Sokol Mariánské Hory RC Zlín
3.kolo ne 23.9. RC Havířov RC Dragon Brno
3.kolo ne 23.9. RC Olomouc JIMI RC Vyškov
4.kolo ne 7.10. RC Zlín RC Havířov
4.kolo ne 7.10. RC Olomouc Sokol Mariánské Hory
4.kolo ne 7.10. JIMI RC Vyškov RC Dragon Brno
5.kolo ne 14.10. RC Havířov RC Olomouc
5.kolo ne 14.10. RC Dragon Brno RC Zlín
5.kolo ne 14.10. Sokol Mariánské Hory JIMI RC Vyškov
6.kolo ne 28.10. RC Sparta Praha RC Olomouc
6.kolo ne 28.10. RC Slavia Praha JIMI RC Vyškov
6.kolo ne 28.10. RC Mountfield Říčany B RC Zlín
6.kolo ne 28.10. RC Tatra Smíchov B RC Dragon Brno
6.kolo ne 28.10. Rugby Babice RC Havířov
6.kolo ne 28.10. RK Rakovník Sokol Mariánské Hory
7.kolo ne 4.11. JIMI RC Vyškov RC Sparta Praha
7.kolo ne 4.11. RC Olomouc RC Slavia Praha
7.kolo ne 4.11. RC Dragon Brno RC Mountfield Říčany B
7.kolo ne 4.11. RC Zlín RC Tatra Smíchov B
7.kolo ne 4.11. Sokol Mariánské Hory Rugby Babice
7.kolo ne 4.11. RC Havířov RK Rakovník