Dukla opět v akci – mistrovství Evropy klubů v sedmičkách !!

Na již tradičním klubovém mistrovství Evropy v ragby 7 pořádaným Rugby Europe bude startovat v ruském Petrohradu také ASC Dukla Praha. Turnaj začíná již tuto sobotu a sedmičkáři Dukly na něm startují již potřetí. Na velice kvalitně obsazené turnaji, který je dotovaný na „prize money“ 35.000,- eur se představí také legendární sedmičkový výběrový tým Samurai RFC.

Celkem se letos zúčastní 12 týmů v kategorii mužů a 10 týmů v kategorii žen. Dukla se v minulých ročnících umístila na 5. a 10. místě. Oficiální stránky turnaje zde

TÝMY MUŽI: Rugby SK Posnania (Polsko), Baltrex (Litva), RC Miesnieki  (Lotyšsko), VVA Podmoskovie (Rusko), ASC Dukla (Česko), Gran Milan 7s – Cus Milano Rugby (Itálie), Zastava-7 (Rusko),Samurai RFC (Anglie), Switzers Geneva (Švýcarsko), Bera Bera RT (Španělsko), Harugva Minsk (Bělorusko), RC Akademia (Gruzie)

TÝMY ŽENY: Firuzkoy Sports Club (Turecko), Bilao Zielone Gdansk (Polsko), LSPA/Livonia (Lotyšsko), Medvek RCE (Maďarsko), CSKA (Rusko), Neva (Rusko), Leman Flames (Švýcarsko), Majadahonda (Španělsko), Black Roses (Polsko), VVA Podmoskovie (Rusko)

Zdroj: web rugbyeurope.eu zde

Online přenos: web rugbyeurope.eu zde

Pro ragby.info Tomáš Krejčí